Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

I semestr 2015/2016

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Dzień/godzin

sala

Bożena Głowacka

Zaj. wyr

OMNIBUS I-III

Piątek 10.45-11.30

Wtorek 11.50-12.35

s.44

m.s.j. ang

Ewa Wyrobek

Omnibus I-III

Zaj. wyr

czwartek 11.50-12.55

Wtorek

m.s.j. ang

s. zabaw

Grażyna Szatoń

Zaj. wyr

Omnibus I-III

Środa 8.55-9.40

Poniedziałek 11.50-2.35

Biblioteka

Salka zabaw

Joanna Rangol

Zaj. wyr

Zaj. wyr

Poniedziałek 10.45-11.30

Wtorek 12.50-13.40

Salka zabaw

Biblioteka

 

Janina Onderka

Zaj. wyr

Zaj. wyr

Wtorek 11.10-11.55

Wtorek  11.55- 12.40

Salka zabaw

Salka zabaw

Grażyna Hassa

Plastyczne I-III

 

Zaj. wyr

Środa (co drugi tydz.) 12.50-14.30

Środa 11.50-12.35

m.s.j.ang

 

biblioteka

Kornelia Knop

Komputerowe    I-III

Zaj. wyr

Środa 14.35-15.30

Piątek 10.45-11.30

 

m. s. zabaw

Beata Noras

Zaj. wyr

Poniedziałek 11.50-12.35

Salka zabaw

Jolanta Wysocka

Zaj. wyr

 

Przygotowanie do spr

Poniedziałek 13.50-14.35 kl.5b

Poniedziałek 8.00-8.45 kl. 6c

Środa 13.40-14.35 kl. 6b

s.22

biblioteka

s.22

Agnieszka Thomas

Zaj. wyr

Kółko matematyczne

Środa 11.50-12.35

Poniedziałek 15.25-16.25

m. s. zabaw

s.33

Anita Musialik

Przygotowujące do spr

Przygotowujące do spr

Czwartek 14.40-15.25 kl. 6a

Poniedziałek 14.40-15.25 kl. 6b

 

Joanna Mizgała

Terapia logopedyczna

Przygotowujące do spr

 

Środa 14.30-15.15 kl. 5c

 

Katarzyna Ryguła

Zaj. wyr

Przygotowujące do spr

Piątek 13.50- 14. 35 kl. 5b

Czwartek 13.50- 14. 35 kl. 6c

s.23

s. 21

Joanna Poliwoda

Zaj. wyr

Przygotowujące do spr

Piątek 13.45-14.30 6a/6b

Poniedziałek (co drugi tydz.) kl. 6c 13.45-14.30

Środa (co drugi tydz.) kl. 5b 13.45-14.30

s.32

s. 32

 

s. 32

Krzysztof Kowolik

 

Sks 2

Wtorek 7.10-7.55

Czwartek 7.10-7.55

 

Iwona Połońska

 

Sks- 2

Poniedziałek 7.10-7.55

Piątek 7.10-7.55

 

Monika Ganczarczyk

Zaj. wyr

Plastyczne I-III

Czwartek 10.45-11.30

Wtorek 12.50-14.50 (co drugi tydzień)

jadalnia

Świetlica

 

Joanna Kowalska

Plastyczne I-III

Zaj. wyr

Wtorek 14.10-16.10 (co drugi tydzień)

Czwartek 10.45-11.30

s.46

biblioteka

Halina Sobel

Omnibus

Zaj. wyr

Czwartek 13.45-14.30

Poniedziałek 13.45-14.30

s. biol

s. biol

Aleksandra Bartoszek

Zaj. wyr

Przygotowujące do spr

Poniedziałek s. 31 13.50-14.35

Piątek s. 31 13.50-14.35

s.31

s.31

Monika Kaczmarczyk

Zespół muzyczny I-III

Zaj. wyr

Wtorek  12.55-13.40

Środa 10.45-11.30

s.42

biblioteka

Celina Kurek

g. korekcyjna I-III

Poniedziałek 12.40-13.40

Wtorek 12.40-13.40

m. s. Gim

m. s. gim

Katarzyna Foltynowicz

Chór szkolny

Wtorek 14.30-15.20

s.20

Grażyna Osmala

Plastyczne IV-VI

Środa 14.45-15.00

 

Bernadeta Szincel Piorun

Zaj. Pomocy psychologiczno -pedagogicznej

 

 

Halina Zdebelak

Zaj. Pomocy psychologiczno -pedagogicznej

 

 

Ewa Cynar

Zaj. wyr 5c

Przygotowanie do spr 6c

Wtorek 8.00-8.45

Piątek 12.55-13.40

s. 21

s.20

Bożena Cylok Walczuch

Taneczne I-III

Opieka św.

Piątek 12.55-13.40

m. s. gimnast

Magdalena Penszor

Opieka świetlicowa

 

 

Patrycja Kopecka

k. plastyczne

opieka świetlicowa

Środa 13.45-14.35

m. s. zabaw

Patrycja Włoczyk

Zaj. wyr 4a

Kóło komp

Środa 13.50-14.35

Wtorek 7.10-7.55

 

Mariola Wróbel

Przygotowanie do spr 6a

Wtorek 14.40-15.25