Terminy zebrań i konsultacji

 

 Budynek A Godziny dyspozycyjności nauczycieli na konsultacje z rodzicami lub uczniami

 

Imię i nazwisko 

Godzina dyspozycyjności

sala

Głowacka Bożena

środa 14.30-15.30

s.35

Gołąbek Michał 

poniedziałek 14.30-15.30

s.

Gorgol Magdalena

środa 14.35-15.35 

s.44

Hassa Grażyna

wtorek 14.35-15.35

s.43

Janus-Holka Aleksandra

wtorki 14.30-15.30

bibliotek szkolna

Janus-Wieczorek Kamila

poniedziałek 14.30-15.30

s.41

Jarosz Arkadiusz

poniedziałek 16.15-17.15

gabinet pedagoga

Jona Anna

wtorek 16.30-17.30

świetlica szkolna

Kleinert Agnieszka

poniedziałek 15.00-16.00

s.32

Knop Kornelia

środa 14.35-15.35 

s.46

Kopecka Patrycja

poniedziałek 15.30-16.30 

świetlica szkolna 

Michalik Ewa

piątek 16.30-17.30

świetlica szkolna

Namysło Joanna

wtorek 15.00-16.00

pokój nauczycielski

Osiak Teresa

wtorek 14.45-15.45

s.45

Poliwoda Joanna

poniedziałek 15.30-16.30

pokój nauczycielski

Rangol Joanna

wtorek 15.00-16.00

s.42

Sauermann Joanna

piątek 15.15-16.15

świetlica szkolna

Szwedzka Malwina

co drugi czwartek, 2 i 4 tydzień miesiaca 14.35-15.35

s.43

Wabnic Monika

poniedziałek 16.30-17.30 

świetlica szkolna

Waliś Kosok Agnieszka

czwartek 14.40-15.40 

s.21

Wyrobek Ewa

poniedziałek 14.30-15.30

s.33

 

 

Budynek B Godziny dyspozycyjności nauczycieli na konsultacje z rodzicami lub uczniami

Nazwisko i imię

Godzina Dyspozycyjności

sala

Bartoszek Aleksandra

Poniedziałek 16.30-17.30

10

Bujałkowski Zbigniew

Środa 14.35- 15.35

17

Cynar Ewa

Piątek 15.40- 16.40

5

Fedoryszak Sławomir

Czwartek 15.35-16.35 II i IV tydzień miesiąca

2

Głyżewska Sobel Halina

Wtorek 15.30- 16.30

16

Hulboj Edyta

Środa 14.45- 15.45

gabinet

Janus Renata

Środa 14.30- 15.30

Bibliot.

Kanz Joanna

Poniedziałek 15.30-16.30

13

Kowolik Krzysztof

Wtorek 15.30- 16.30

12

Kryjom Marta

Wtorek 14.30- 15.30

gabinet

Lepa Rafał

Wtorek 16.20- 17.20

s. gim.

Łabno Nina

Czwartek 15.40- 16.40

7

Masłoń Edyta

Poniedziałek 14.45- 15.45

1

Mizgała Joanna

Poniedziałek 15.30- 16.30

11

Musialik Anita

Środa 16.30- 17.30

3

Nocoń Agnieszka

Czwartek 14.35- 15.35

2

Pawera Patrycja

Czwartek 15.45- 16.45

15

Pilarek Renata

Środa 15.45- 16.45

8

Putoń Grażyna

Czwartek 15.30- 16.30

14

Rotyńska Katarzyna

Czwartek 15.30- 16.30

s. gim.

ks. Stefański Artur

Piątek 14.45-15.45

2

Szantula Mariola

Czwartek 15.35- 16.35

12

Szwed-Sakowska Alina

Wtorek 14.35- 15.35

13

Wrzesień Bożena

Poniedziałek 14.40- 15.40

9

 


 

 

Rekrutacja do klasy pierwszej szkoły podstawowej


Czytaj więcej...

 

 

Szanowni Rodzice

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do rodziców

czytaj więcej...

 

 Ważna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych w związku z RODO

czytaj więcej...