Świetlica

Świetlica szkolna jest czynna w godzinach od 615 do 1630

telefon: 32 2481288 wew. 34 (numer wewnętrzny można wybierać w trakcie trwania zapowiedzi)


Zapraszamy do ŚWIETLICY w zakładce: NAUCZANIE ZDALNE, umieszczamy tam

propozycje gier, zabaw i prac plastycznych oraz ciekawe linki do wykorzystania

w domu.


  Zachęcamy Rodziców wraz z dziećmi do korzystania z naszych zbiorów w serwisie społecznościowym Pinterest. Na stronie znajdziecie Państwo setki propozycji na zabawy plastyczne, muzyczne, ruchowe  a także dekoracje, fryzury, smakołyki i wiele innych. Serwis przeznaczony jest do kolekcjonowania i dzielenia się kreatywnymi pomysłami. Dobrej zabawy!

https://pl.pinterest.com/SwietlicaSP40/


Opieka świetlicowa jest nieodpłatna. Do świetlicy szkolnej w pierwszej kolejności są przyjmowane dzieci klas I, II, III -  rodziców pracujących.

Kierownik świetlicy - mgr Joanna Chęć
Wychowawcy świetlicy: mgr Anna Jona, mgr Patrycja Kopecka, mgr Agnieszka Nocoń, mgr Joanna Sauermann, mgr Monika Wabnic.

 

STOŁÓWKA SZKOLNA


Szanowni Rodzice

W związku z aktualną sytuacją i zmianami, które nastąpiły w tym miesiącu, prosimy o wpłatę wyłącznie za dni żywieniowe: 02 - 11 III (8 dni)

 

                          I danie 8 x 1,0 - 8,0 zł

                         II danie 8 x 3,50 - 28,0 zł

                         cały obiad 8 x 4,50  - 36,0 zł


    Jeżeli wpłata wpłynęła przed zamknięciem placówki, zostanie potrącona kwota jak wyżej i dokonany zwrot na konto. W zwrocie zostaną uwzględnione także wcześniejsze zgłoszone nieobecności.Wpłaty dokonujemy do końca I-go tygodnia

bieżącego miesiąca.


  Jeżeli wpłata różni się od podanej wyżej, prosimy o opisanie powodu odliczeń w tytule wpłaty.

  Brak wpłaty do dnia 15 danego miesiąca będzie skutkował wstrzymaniem u ucznia żywienia. Prosimy o kontrolowanie, czy polecenie przelewu w banku zostało wykonane.

  W razie wstrzymania żywienia związanego z brakiem wpłaty, prosimy o dostarczenie dowodu wpłaty lub przesłanie go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Opłaty za obiady dokonujemy przelewem bankowym na konto szkoły:

Szkoła Podstawowa nr 40
ul. Joanny 13
41-703 Ruda Śląska

14 1050 1214 1000 0023 5608 8340

tytułem: Obiady (miesiąc), imię i nazwisko dziecka
                   np. obiady, wrzesień, Jan Kowalski

    


       W czasie choroby (nieobecności ucznia) niewykorzystane posiłki będą odliczone, po zgłoszeniu przez rodzica rezygnacji z posiłku do godz. 800, pod nr telefonu 32 2481288 wew.34. Pod tym samym numerem wznawiamy posiłki (dzień wcześniej).

      W razie zgłoszonej nieobecności prosimy o potwierdzenie telefoniczne odliczanej kwoty u wychowawców świetlicy i zaznaczenie tego w tytule przelewu.


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z korzystaniem z posiłków w stołówce szkolnej

Czytaj więcej...