Świetlica szkolna jest czynna w godzinach od 615 do 1630

telefon: +48 796 971 213

Opieka świetlicowa jest nieodpłatna. Do świetlicy szkolnej w pierwszej kolejności są przyjmowane dzieci:

• klas I - III
  • rodziców pracujących
  • rodziców niepełnosprawnych

Kierownik świetlicy - mgr Jonna Chęć
Wychowawcy świetlicy: mgr Joanna Rangol, mgr Patrycja Kopecka, mgr Joanna Sauermann, mgr Anna Jona

Żywienie

CZERWIEC - 11 dni żywieniowych, obiady wydawane są do 17.06 włącznie.

W budynku B (ul Bytomska) należy odliczyć 1 dzień u uczniów biorących udział w festynie TPD 07.06

I danie - 11,0 zł

II danie - 38,50 zł

cały ob. - 49,50 zł

W budynku A (ul. Joanny) żywienie odbywa się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami (według zapisów do grup przechodzących do budynku B). W związku z koniecznością wyliczenia kosztów, prosimy o kontakt w tej sprawie z kierownikiem świetlicy.

Opłaty za obiady dokonujemy przelewem bankowym na konto szkoły:

ul. Joanny 13
41-703 Ruda Śląska

tytułem: Obiady (miesiąc), imię i nazwisko dziecka
                   np. obiady, wrzesień, Jan Kowalski

Wpłaty dokonujemy najpóźniej do końca 1 tygodnia danego miesiąca.

W razie wstrzymania żywienia związanego z brakiem wpłaty, prosimy o dostarczenie dowodu wpłaty lub przesłanie go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W czasie choroby (nieobecności ucznia) niewykorzystane posiłki będą odliczone, po zgłoszeniu przez rodzica rezygnacji z posiłku do godz. 900, pod nr telefonu 796 97 12 13.
Pod tym samym numerem wznawiamy posiłki (dzień wcześniej).

W razie zgłoszonej nieobecności prosimy o potwierdzenie odliczanej kwoty u wychowawców świetlicy lub telefonicznie.