Świetlica

Świetlica szkolna jest czynna w godzinach od 615 do 1630

telefon: 32 2481288 wew. 34 

Opieka świetlicowa jest nieodpłatna.

Do świetlicy szkolnej w pierwszej kolejności są przyjmowane dzieci klas I, II, III -  rodziców pracujących.

Kartę zgłoszenia do świetlicy szkolnej może pobrać uczeń u wychowawców świetlicy.

Zgłoszenie dziecka na zajęcia świetlicowe w roku szkolnym 2020/2021 można pobrać, wypełnić i przekazać za pośrednictwem samego ucznia. (załącznik nr 1)
Prosimy też o wypełnienie formularzy zgody na przetwarzanie danych os. w przypadku gdy dziecko odbierają inni dorośli oprócz rodziców/opiekunów prawnych. (zał. nr 2) oraz o wypełnienie formularza zgody na przetwarzanie wizerunku.(załącznik nr 3)

Kierownik świetlicy - mgr Joanna Chęć
Wychowawcy świetlicy: mgr Patrycja Kopecka, mgr Agnieszka Nocoń, mgr Joanna Sauermann, mgr Monika Wabnic, mgr Joanna Matejczyk, mgr Irena Pawłowska, mgr Grażyna Hassa.


Zapraszamy do ŚWIETLICY w zakładce: NAUCZANIE ZDALNE, umieszczamy tam propozycje gier, zabaw i prac plastycznych oraz ciekawe linki do wykorzystania w domu.


  Zachęcamy Rodziców wraz z dziećmi do korzystania z naszych zbiorów w serwisie społecznościowym Pinterest. Na stronie znajdziecie Państwo setki propozycji na zabawy plastyczne, muzyczne, ruchowe  a także dekoracje, fryzury, smakołyki i wiele innych. Serwis przeznaczony jest do kolekcjonowania i dzielenia się kreatywnymi pomysłami. Dobrej zabawy!

https://pl.pinterest.com/SwietlicaSP40/


.

 

STOŁÓWKA SZKOLNA


Szanowni Rodzice

W związku z aktualną sytuacją, aby usprawnić spożywanie obiadu, wydawany będzie posiłek w postaci drugiego dania,

koszt - 4,50

Żywienie rozpocznie się 07.09.2020, prosimy o wysyłanie deklaracji/oświadczenia, na adres mailowy świetlicy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  przykład:

Martyna Kozaczuk (klasa 3B) będzie korzystała z obiadów we wrześniu.

Deklarację taką, podpisaną przez rodzica może przynieść także do stołówki uczeń. Zapisy będą zbierane do czwartku 03.09.2020 wszystkie deklaracje przysłane po tej dacie zostaną zakwalifikowane na posiłki od następnego tygodnia: 14.09.2020

Wrzesień - 18 dni żywieniowych - 81 zł

(koszt obiadów dla rozpoczynających żywienie 07.09

koszt obiadów dla uczniów rozpoczynających żywienie 14.09 - 58,50)


  Opłaty za obiady dokonujemy przelewem bankowym na konto szkoły:

Szkoła Podstawowa nr 40
ul. Joanny 13
41-703 Ruda Śląska

14 1050 1214 1000 0023 5608 8340

tytułem: Obiady (miesiąc), imię i nazwisko dziecka
                   np. obiady, wrzesień, Jan Kowalski

    


       W czasie choroby (nieobecności ucznia) niewykorzystane posiłki będą odliczone, po zgłoszeniu przez rodzica rezygnacji z posiłku do godz. 800, pod nr telefonu 32 2481288 wew.34. Pod tym samym numerem wznawiamy posiłki (dzień wcześniej).

      W razie zgłoszonej nieobecności prosimy o potwierdzenie telefoniczne odliczonej kwoty u wychowawców świetlicy i zaznaczenie tego w tytule przelewu.

 Jeżeli wpłata różni się od podanej wyżej, prosimy o opisanie powodu odliczeń w tytule wpłaty.

  Brak wpłaty do dnia 15 danego miesiąca będzie skutkował wstrzymaniem u ucznia żywienia. Prosimy o kontrolowanie, czy polecenie przelewu w banku zostało wykonane.

  W razie wstrzymania żywienia związanego z brakiem wpłaty, prosimy o dostarczenie dowodu wpłaty lub przesłanie go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z korzystaniem z posiłków w stołówce szkolnej

Czytaj więcej...