Świetlica

Świetlica szkolna jest czynna w godzinach od 615 do 1630

telefon: 32 2481288 wew. 34 


 Po informacje dotyczące żywienia

zapraszamy do nowej zakładki: Stołówka

 


 

Szanowni Rodzice

25, 26, 27 maja są dniami egzaminów klas ósmych, w tym czasie nie odbywają się zajęcia dydaktyczne, stołówka nie prowadzi też żywienia (koszt odliczono na początku maja). Rodzice, którzy nie mają możliwości zapewnienia opieki dzieciom, proszeni są o zgłoszenie tej informacji do świetlicy pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu: 32 2481288 wew. 34, do dnia 21.05. (piątek). W informacji prosimy o podanie godzin, w jakich dziecko wymaga opieki.

 
Opieka świetlicowa jest nieodpłatna.

Do świetlicy szkolnej w pierwszej kolejności są przyjmowane dzieci klas I, II, III -  rodziców pracujących.

Kartę zgłoszenia do świetlicy szkolnej może pobrać uczeń u wychowawców świetlicy.

Zgłoszenie dziecka na zajęcia świetlicowe w roku szkolnym 2020/2021 można pobrać, wypełnić i przekazać za pośrednictwem samego ucznia. (załącznik nr 1)
Prosimy też o wypełnienie formularzy zgody na przetwarzanie danych os. w przypadku gdy dziecko odbierają inni dorośli oprócz rodziców/opiekunów prawnych. (zał. nr 2) oraz o wypełnienie formularza zgody na przetwarzanie wizerunku.(załącznik nr 3)

Kierownik świetlicy - mgr Joanna Chęć
Wychowawcy świetlicy: mgr Patrycja Kopecka, mgr Agnieszka Nocoń, mgr Joanna Sauermann, mgr Monika Wabnic, mgr Joanna Matejczyk, mgr Irena Pawłowska, mgr Grażyna Hassa.


Zapraszamy do ŚWIETLICY w zakładce: NAUCZANIE ZDALNE, umieszczamy tam propozycje gier, zabaw i prac plastycznych oraz ciekawe linki do wykorzystania w domu.


  Zachęcamy Rodziców wraz z dziećmi do korzystania z naszych zbiorów w serwisie społecznościowym Pinterest. Na stronie znajdziecie Państwo setki propozycji na zabawy plastyczne, muzyczne, ruchowe  a także dekoracje, fryzury, smakołyki i wiele innych. Serwis przeznaczony jest do kolekcjonowania i dzielenia się kreatywnymi pomysłami. Dobrej zabawy!

https://pl.pinterest.com/SwietlicaSP40/

 


 

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z korzystaniem z posiłków w stołówce szkolnej

Czytaj więcej...