Sukcesy

SUKCESY UCZNIÓW  W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

SUKCESY UCZNIÓW  W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Miejski konkurs grafiki komputerowej "Co w trawie piszczy?"
I miejsce -
Ewa Słotwińska z klasy 4a
III miejsce - Denis Stankala z klasy 1c 

Miejski konkurs "Śląski paryzol" organizowany przez Muzeum Miejskie w Rudzie Śl.
I nagroda - Michał Nowak z klasy 4b
Nagroda - Martyna Pawlak z klasy 4c
Wyróżnienie - Maja Kuropatwa z klasy 4b

III PLENER MALARSKI "Rudzka jesień" organizowany przez Muzeum Miejskie
II nagroda - Wiktoria Micek z klasy 6b
III nagroda - Ewa Bluszcz z klasy 5a
Wyróżnienie - Zuzanna Duda z klasy 4a 

Miejski konkurs "MÓJ ŚLĄSK MOJE MIASTO" - Muzeum Miejskie
Wyróżnienie - Kamila Suchta z klasy 6b

Konkurs biblijny z Ewangelii wg św. Marka
Wyróżnienie: Kornelia Gawron i Dominik Twardoch z klasy 6a
VI miejsce - Aleksander Zawierucha z klasy 6a 

Miejski konkurs plastyczny "Świąteczne anioły"
Wyróżnienie - Wiktoria Wysocka z klasy 4c 

Miejski konkurs plastyczny "Woda nasze bogactwo" organizowany przez oczyszczalnię "Halemba - Centrum"
II miejsce - Witold Gerlach z klasy 4c
Wyróżnienie - Karolina Wysocka z klasy 4c 

Międzyszkolny konkurs WIELKANOCNA DEKORACJA OKIENNA organizowany przez ZS nr 1 w Rudzie Śl.
I miejsce - Wiktoria Łukaszczyk z klasy 3c 

SUKCESY UCZNIÓW  W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Konkurs plastyczny "Razem łatwiej" 
LUREACI:
Oliwia  Iwanow - klasa 1a, Michał Nowak - klasa 3b, Małgosia Mucha - klasa 1b

Międzyszkolny konkurs grafiki komputerowej pt. "Podwodny świat" organizowany przez SP13
II miejsce - Klaudia Apostel z klasy 6b 

 

 


SUKCESY UCZNIÓW  W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych Kangourou Sans Frontières

Mateusz Rasek z klasy 4B otrzymał wyróżnienie i miał 4 miejsce w mieście

Bartłomiej Chrzan z klasy 4 A – wyróżnienie i 12 miejsce w mieście

Konkurs plastyczny „Jesienne inspiracje” – 2 miejsce Klaudia Apostel kl. 5B i wyróżnienie Alicja Bluszcz z kl. 4C.

Konkurs plastyczny „Złote jabłko” – III miejsce Martyna Pawlak kl. 3C, wyróżnienie Bartłomiej Chrzan i Edyta Hędrzak z kl. 4A, Anna Słowik kl. 3B

Konkurs Biblijny z Ewangelii wg św. Jana (etap miejski) organizowany przez Wydział Katechetyczny Archidiecezji Katowickiej:

II miejsce - Dominik Twartdoch kl. 4A
III miejsce – Jakub Wyrobek kl. 5B
VIII miejsce – Aleksander Zawierucha kl. 4A

W etapie diecezjalnym Dominik Twardych zajął 9 miejsce.

„Ruda Śląska – miasto w którym mieszkam, uczę się i wypoczywam” konkurs organizowany przez Muzeum Miejskie w Rudzie Śl.

II miejsce – uczniowie kl. 6A Weronika Gawron, Dawid Fojk, Mateusz Haleński

Międzyszkolny konkurs o Joannie Gryzik-Schoffgotsch – II miejsce Dominik Twardych kl. 4A, Aleksandra Dzietczyk kl. 5B i Wiktoria Bonk kl. 5B

Konkurs miejski „List do ziemi” organizowany przez Urząd Miejski w Rudzie Śląskiej – II miejsce Paulina Rother z kl. 4C

Konkurs miejski „Wiewiórka Ruda ma sposób na bruda …” – wyróżnienie Małgosia Szymik z kl. 6C.

Konkurs Poezji i Piosenki Obcojęzycznej– II miejsce zespół wokalny z SP40, 

wyróżnienie zespół wokalno-instrumentalny

Międzyszkolny konkurs grafiki komputerowej „Bajki, baśnie i opowiadania – mój ulubiony bohater” – I miejsce Martyna Pawlak kl. 2C

XIII Dziecięcy Przegląd Twórczości i Działalności Artystycznej pt. „Poetki polskie dzieciom” – III miejsce Ewa Słotwińska kl. 2A i Martyna Chmielewska kl. 3A

XII Wojewódzki Konkurs Plastyczno Literacki – wyróżnienie Ewa Słotwińska kl. 2A


SUKCESY UCZNIÓW  W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

Vanessa Rybak zajęła pierwsze miejsce w konkursie plastycznym "Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna" organizowanym przez Odzial Miejski TPD w Rudzie Śląskiej, a Mateusz Rasek z klasy 3b zdobył wyróżnienie.

Uczennice Julia Bojar, Kornelia Gawron i Natalia Kiepura z klasy 3a zajęły pierwsze miejsce w "X Rudzkim Konkursie Piosenki i Poezji Obcojęzycznej" organizowanym przez Gimnazjum nr 9 w Rudzie Śląskiej. Drugie miejsce zajęły: Paulina Czapczyńska (solistka), Wioleta Guzy i Marta Milej (chórek) z klasy 6a.

Kółko muzyczne klas drugich zajęło piersze miejsce w XII Dziecięcym Przeglądzie Twórczości i Działalności Artystycznej "Bajki i Baśnie UE" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 18 w kategorii: muzycznej i teatralnej. Zdobywcą pierszego miejsca w kategorii plastycznej jest Marta Chmielewska z klasy 2a.

W XXIV Igrzyskach Lekkoatletycznych Szkół Podstawowych Łukasz Machulik zdobył drugie miejsce w biegu na 60 m w kategorii klas VI, a Alex Wochnik zajął trzecie miejsce w biegu na 60 m w kategorii klas IV.

Aleksandra Dzietczyk z klasy 4b otrzymała wyróżnienie w "Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR"

W Konkursie Biblijnym w etapie miejskim organizowanym przez Archidiecezję Katowicką uplasowali się na nastepujących miejscach: Miłosz Gola - 19 miejsce, Jacek Twardoch - 20 miejsce i Natalia Jureczko - 27 miejsce.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!