Kadra pedagogiczna


Dyrektor szkoły - mgr Ewa Cynar

Zastępca dyrektora budynek A - mgr Teresa Osiak

Zastępca dyrektora budynek B- mgr Bronisław Wilk


 


 

WYCHOWAWCY KLAS 

Klasa

wychowawca

Sala

Budynek

1a

Ewa Wyrobek

33

A

1b

Grażyna Szatoń

44

A

1c

Bożena Głowacka

35

A

1d

Agnieszka Thomas

45

A

2a

Grażyna Hassa

43

A

2b

Kornelia Knop

46

A

2c

Janina Onderka

42

A

3a

Beata Noras

41

A

4a

Katarzyna Rotyńska

20

A

4b

Patrycja Pawera

31

A

4c

Barbara Szalas

22

A

4d

Renata Pilarek

32

A

4e

Nina Łabno

23

A

5a

Iwona Połońska

Sala biologiczna

A

5b

Agnieszka Waliś Kosok

21

A

5c

Ludmiła Domżalska

31

A

5d

Edyta Masłoń

1

B

5e

Mariola Szantula

6

B

6a

Joanna Poliwoda

8

B

6b

Jolanta Wysocka

4

B

6c

Alina Szwed- Sakowska

13

B

7a

Aleksandra Bartoszek

15

B

7b

Anita Musialik

7

B

7c

Krzysztof Kowolik

17

B

8a

Halina Sobel

14

B

8b

Katarzyna Ryguła

7

B

8c

Joanna Mizgała

11

B

3ag

Małgorzata Wymysłowska

3

B

3bg

Ewa Pawlik

16

B

3cg

Mariola Mączko

5

B

 
 

 

lp.

Nauczyciel

Przedmiot

1

Ambroziak Ewa

plastyka

2

Bartoszek Aleksandra

historia, język polski

3

Bonczek Nowak Sabina

język polski

4

Bujałkowski Zbigniew

historia, wiedza o społeczeństwie

5

Chęć Joanna

wychowawca w świetlicy

6

Cylok Walczuch Bożena

pedagog

7

Cynar Ewa

matematyka

8

Domżalska Ludmiła

język polski

9

Głowacka Bożena

edukacja wczesnoszkolna

10

Grześka Zuzanna

chemia, informatyka

11

Hassa Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

12

Janus Renata

bibliotekarz

13

Jona Anna

wychowawca w świetlicy

14

Kiełbik Barbara

język polski

15

Knop Kornelia

edukacja wczesnoszkolna

16

Kowolik Krzystzof

wychowanie fizyczne, informatyka

17

Kruszy Krystyna

chemia

18

Kryjom Marta

psycholog

19

Kurek Celina

bibliotekarz

20

Lepa Rafał

wychowanie fizyczne

21

Lubowiecki Karol

religia

22

Łabno Nina

język angielski

23

Masłoń Edyta

muzyka, plastyka

24

Mączko Mariola

matematyka

25

Mizgała Joanna

język polski, logopeda

26

Musialik Anita

język angielski

27

Nocoń Agnieszka

język rosyjski, logopeda

28

Noras Beata

edukacja wczesnoszkolna

29

Onderka Janina

edukacja wczesnoszkolna

30

Orłowski Janusz

wychowanie fizyczne

31

Osiak Teresa

informatyka

32

Osmala- Schreiber Grażyna

plastyka

33

Pałyz Mateusz

religia

34

Pawera Patrycja

historia, wychowanie do życia w rodzinie

35

Pawlik Ewa

geografia

36

Pilarek Renata

język polski

37

Poliwoda Joanna

język polski

38

Połońska Iwona

wychowanie fizyczne

39

Przybyła Beata

religia

40

Putoń Grażyna

edukacja dla bezpieczeństwa

41

Rangol Joanna

wychowawca w świetlicy

42

Rotyńska Katarzyna

wychowanie fizyczne

43

Ryguła Katarzyna

język angielski

44

Sauremann Joanna

wychowawca w świetlicy

45

Seweryn Mateusz

religia

46

Skworc Elżbieta

doradca zawodowy

47

Sobel Halina

geografia, przyroda

48

Stajer Karina

religia

49

Szalas Barbara

matematyka

50

Szantula Mariola

informatyka, technika

51

Szatoń Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

52

Szincel- Piorun Berandeta

psycholog

53

Szwed- Sakowska Alina

przyroda, biologia

54

Thomas Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

55

Waliś- Kosok Agnieszka

matematyka, technika, informatyka

56

Wilk Bronisław

język rosyjski

57

Wymysłowska Joanna

język angielski

58

Wyrobek Ewa

edukacja wczesnoszkolna

59

Wysocka Jolanta

matematyka

60

Zdebelak Halina

pedagog