Kadra pedagogiczna


Dyrektor szkoły - mgr Ewa Cynar

Zastępca dyrektora budynek A - mgr Teresa Osiak

Zastępca dyrektora budynek B- mgr Bronisław Wilk


 


 

WYCHOWAWCY KLAS 


Klasa

Wychowawca

Sala

1a

Grażyna Hassa

43

1b

Kornelia Knop

46

1c

Janina Onderka

42

2a

Beata Noras

41

3a

Ewa Wyrobek

33

3b

Grażyna Szatoń

44

3c

Agnieszka Thomas

41

3d

Bożena Głowacka

35

3e

Teresa Osiak

45

4a

Iwona Połońska

31

4b

Agnieszka Waliś Kosok

21

4c

Ludmiła Domżalska

23

4d

Edyta Masłoń

20

4e

Mariola Szantula

21

5a

Joanna Poliwoda

32

5b

Jolanta Wysocka

22

5c

Halina Zdebelak

s. biologiczna

6a

Aleksandra Bartoszek

10

6b

Anita Musialik

4

6c

Krzysztof Kowolik

1

7a

Halina Głyżewska Sobel

13

7b

Katarzyna Ryguła

3

7c

Joanna Mizgała

11

2ag

Małgorzata Wymysłowska

3

2bg

Ewa Pawlik

16

2cg

Grażyna Putoń

14

3ag

Sabina Bonczek Nowak

11

3bg

Renata Pilarek

8

3cg

Nina Łabno

7

 


 

Agnieszka Nocoń- język rosyjski

Agnieszka Thomas- edukacja wczesnoszkolna

Agnieszka Waliś-Kosok- matematyka, technika, informatyka

Aleksandra Bartoszek- język polski, historia

Alina Szwed Sakowska- biologia, przyroda

Anita Musialik- język angielski

Anna Jona- wychowawca w świetlicy

Anna Kubica- język angielski

Barbara Szalas- matematyka

Beata Noras- edukacja wczesnoszkolna

Beata Przybyła- religia

Bernadeta Szincel Piorun- psycholog

Bożena Błaszczeć- religia

Bożena Cylok Walczuch- pedagog

Bożena Głowacka- edukacja wczesnoszkolna

Bronisław Wilk- język rosyjski

Celina Kurek- bibliotekarz

Edyta Masłoń- plastyka, muzyka

Ewa Ambroziak- plastyka

Ewa Cynar- matematyka

Ewa Pawlik- geografia, surdopedagog,  informatyka, oligofrenopedagogika

Ewa Wyrobek- edukacja wczesnoszkolna

Grażyna Hassa- edukacja wczesnoszkolna

Grażyna Osmala Schreiber- plastyka

Grażyna Putoń- chemia

Grażyna Szatoń- edukacja wczesnoszkolna

Halina Głyżewska Sobel- przyroda, geografia

Halina Zdebelak- pedagog

Helena Jęczmionka- religia

Iwona Połońska- wychowanie fizyczne

Janina Onderka- edukacja wczesnoszkolna

Janusz Orłowski- wychowanie fizyczne

Joanna Chęć- kierownik świetlicy

Joanna Mizgała- język polski, terapia logopedyczna

Joanna Poliwoda- jezyk polski

Joanna Rangol- wychowawca w świetlicy

Joanna Sauermann- wychowawca w świetlicy

Jolanta Wysocka- matematyka

Karol Lubowiecki- religia

Katarzyna Rotyńska- wychowanie fizyczne

Katarzyna Ryguła- język angielski

Kornelia Knop- edukacja wczesnoszkolna

Krystyna Kruszy- fizyka

Krystyna Skut- matematyka

Krzysztof Kowolik- wychowanie fizyczne, informatyka

Ludmiła Domżalska- jezyk polski

Małgorzata Wymysłowska- język angielski

Mariola Mączko- matematyka

Mariola Szantula- technika, informatyka

Marta Kryjom- psycholog

Monika Wabnic- wychowawca w świetlicy

Nina Łabno- język angielski

Patrycja Pawera- historia, wos

Rafał Lepa- wychowanie fizyczne

Renata Janus- bibliotekarz

Renata Pilarek- język polski

Sabina Bonczek Nowak- język polski

Teresa Osiak- edukacja wczesnoszkolna

Zbigniew Bujałkowski- historia, wos

Zuzanna Grześka- chemia, informatyka